Sekminės Liaušiuose!

Ant sienos kabantis plėšomas kalendorius skelbia, kad Sekminės šiais metais gegužės 28 dieną. Tai beržų garbinimo šventė, švenčiama sekmą (septintą) savaitę po Velykų. Per Sekmines būtina kepti kiaušinienę, šokti, dainuoti, žaisti. Sekmadienio popietę Liaušių kaimo bendruomenė visus kvietė į bibliotekos kiemelį.

Renginyje dalyvavo Šešuolių seniūnijos seniūnė Jolanta Lukšienė, kuri pasveikino su gražia besibaigiančio pavasario švente, pasidžiaugė gausiu ne tik liaušiškių būriu, bet ir svečiais, kurie saulėtą gegužės sekmadienį atvyko į šventę. Skambias dainas susirinkusiems dovanojo konkurso „Dainų dainelės“ laureatas, aktyvus Liaušių kaimo bendruomenės narys Andrius Ivanovas. Mažieji renginio dalyviai aktyviai laiką leido ant pripučiamo batuto, žaidė judrius žaidimus su svečiu animatoriumi, atkeliavusiu net iš „kosmoso platybių“. Renginio metu vyko smiginio čempionatas, aktyvūs žaidimai vaikams ir suaugusiems. Visi vaišinosi Sekminių pyragu, kurį iškepė Danguolė, bei žolelių arbata, kurią lauke virė Alvydas. Bet, svarbiausia, ragavome ant laužo keptą 101 kiaušinio kiaušinienę, kurioje šimtas pirmasis kiaušinis buvo stručio. Už jį dėkojame Gražvydui.

Renginys vyko bendradarbiaujant su Piliakalnio bendruomene bei Liaušių biblioteka. Renginį organizavo Liaušių kaimo bendruomenė. Pagrindinis renginio rėmėjas – Ukmergės rajono savivaldybė.

Daugiau nuotraukų rasite čia.

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Atgal į viršų